O nás

Brand

Woman's Ready-To-Wear fashion brand, offering activewear, shoes and accessories by Lenka Drgová. The brand's aesthetics are based on bold color schemes with its own prints for those looking for authenticity and individuality in everyday life.  The urban and sporting style of the brand draws inspiration from art, other cultures and nature. Each product is made from European materials by traditional Czech manufacturers. Materials and fabrics are focused on comfort and convenience.

------------------------------------------------------------------------------

Dyzajnérka Lenka Drgová absolvovala magisterské studium ateliéru Design oděvu Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a předchozí studium malby na prestižní Camberwell College of the Arts v Londýně, kde i dlouhodobě žila.

Pro estetiku její značky jsou charakteristická barevná schémata s vlastními autorskými potisky pro ty co hledají autenticitu a individualitu v každodennosti. Nabízí aktivní oblečení, boty a doplňky. 

Městský a sportovní styl značky čerpá inspiraci z umění, jiných kultur a přírody. Každý výrobek je vyráběn z evropských materiálů tradičními českými výrobci. Materiály a tkaniny jsou zaměřeny na pohodlí a komfort.

 

REFERENCES/MEDIA